Niepubliczny Żłobek KRASNAL
Nowa Dęba, ul. Szypowskiego 1B
tel. 509 546 823, 795 808 600

W naszym żłobku witaliśmy ostatnio niesamowitych gości, którzy wzbudzili duży zachwyt i wielkie zaciekawienie dzieci. Pierwszym z nich był mały królik, który odwiedził nas we wtorek. Pani Justyna opowiedziała nam co jada królik i gdzie mieszka oraz to, że lubi jak dzieci są grzeczne i nie ciągną go za uszka. Maluszki bardzo chętnie głaskały i karmiły królika słodką marchewką. Wszystkie dzieci zachowywały się bardzo odpowiedzialnie, wiedziały, że nie wolno krzyczeć i hałasować bo to może przestraszyć naszego gościa. 

W następnym tygodniu w poniedziałek odwiedził nas kolejny gość. Tym razem była to kolorowa papuga Maja. Pani Kasia opowiedziała wszystkim dzieciom co jada papużka, do czego służy jej lusterko i skąd pochodzi nasz gość. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o papużce i uważnie się jej przyglądały. Na zakończenie swojej wizyty papużka pokazała dzieciom swoje umiejętności wokalne i wywołała tym jeszcze większy uśmiech na ich buziach. 

Mamy ogromną nadzieję, że zawitają do nas jeszcze kiedyś jacyś niesamowici goście, ponieważ wywołuje to wiele radości i uśmiechów na buziach naszych Maluszków.